KONST / Litografier / Färglitografier 15086075
nr 1508 6075
Danka Jaworska
(f. 1951), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 98x70 cm
Danka Jaworska, svensk målare född i Polen 1951. Sedan 1976 bosatt i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:27:15
100 kr
150 kr
Danka Jaworska
Läs mer om Danka Jaworska